O nás

Indoortech s.r.o. Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou, distribúciou a konštrukciou dverných a okenných systémov. Pomáhajú nám v tom dlhoročné skúsenosti a neustále zlepšovanie. To, čo nás odlišuje od konkurenčných výrobcov, je schopnosť prispôsobiť našu ponuku očakávaniam našich zákazníkov, ako aj meniacim sa trendom. Všeobecné zmluvné podmienky Dokumenty na stiahnutie Viac ako kvalita 5 krajín rovnakej
kvality
17 rokov
skúseností
cdn_helper

Indoortech® s.r.o. jej produkty pozostávajú z technologicky vyspelých materiálov, moderných výrobných procesov a neoceniteľných skúseností našich zamestnancov. Pomáhame našim zákazníkom a partnerom od návrhu cez výrobu až po montáž. Aj naši dodávatelia zdieľajú náš nekompromisný záväzok ku kvalite. Náš kvalifikovaný tím má dlhoročné výrobné skúsenosti, čo má výrazný vplyv na vysokú kvalitu našich výrobkov. Naši skúsení technici zvládajú aj tie najzložitejšie problémy. Zaručujeme kvalitu, s akou naše okná spĺňajú najprísnejšie požiadavky laboratórnych testov. Našim poslaním je poskytovať spokojnosť zákazníkom. Naše silné stránky Sme si vedomí, že otvorená komunikácia je základom dobrých obchodných vzťahov. Naši klienti môžu komunikovať s viacjazyčným tímom kvalifikovaných konzultantov a regionálnych konzultantov zákazníckych služieb. (Maďarsky, slovensky, anglicky, francúzsky, nemecky). Všetky dotazy, návrhy alebo objednávky sú odborne a technicky kontrolované osobitne, aby sa mohli použiť tie najkvalitnejšie komponenty.
Vďaka nášmu partnerstvu s renomovanými dodávateľmi ponúkame širokú škálu dverových a okenných systémov. Pri poskytovaní najlepších riešení spolupracujeme s najlepšími. Kontaktujte nás a dajte nám vedieť, čo potrebujete na realizáciu projektu, a my vám odporučíme optimálne riešenie. Vďaka nasadeniu našich zamestnancov úspešne zavádzame inovácie do procesov našej činnosti. Vďaka našim zákazníkom a obchodným partnerom máme možnosť podieľať sa na tvorbe jednotlivých projektov. Berieme do úvahy:
Našim obchodným partnerom poskytujeme najširšiu škálu vysoko kvalitných produktov a profesionálny servis
Našim predajcom poskytujeme úplnú marketingovú a komunikačnú podporu
Našim zamestnancom poskytujeme viacsmerový rozvoj
Naše výrobky sú vyrábané pomocou najmodernejších technológií
Veríme, že kľúčovými prvkami úspechu sú podrobná ponuka, dlhoročné profesionálne skúsenosti a kvalifikovaní zamestnanci. Snažíme sa o dokonalosť, a preto je pre nás dôležité ďalej rozširovať našu zákaznícku základňu. Vyvíjame sa rýchlo a dosahujeme svoje ciele, dokonca aj princíp, ktorý nás inšpiruje, zaručuje účinnosť a vytrvalosť. Je pre nás dôležité neustále rozvíjať zdroje našej spoločnosti a táto stratégia prináša merateľné výsledky. Nebojíme sa výziev, pretože sa riadime zásadou, že aj ten najzložitejší projekt sa dá úspešne zrealizovať.
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Záručná doba začína plynúť dňom zakúpenia výrobkov (platba 100% z úplného poplatku za výrobok). Základnou požiadavkou na potvrdenie platnosti záruky je správna inštalácia a použitie podľa pokynov na čistenie a údržbu, ktoré sú súčasťou zakúpeného produktu. Indoortech® s.r.o. nezodpovedá za chyby spôsobené nesprávnou inštaláciou okien.

Záruka sa vzťahuje na:

trvanlivosť profilov
pevnosť štrukturálnych väzieb
zachovanie efektívnosti a funkčných funkcií zostáv
primerané utesnenie izolovaných sklenených prvkov
zachovanie továrenských farieb profilov

Záruka sa nevzťahuje na:

úprava tvaroviek
údržba okien
kondenzácia vonkajších a vnútorných skleníkov
praskliny, ktoré môžu vzniknúť pri použití sklenených tabúľ
nepodstatné chyby, ktoré nemajú vplyv na úžitkovú hodnotu okien

Záručné opravy sú popísané v Indoortech® s.r.o. najneskôr do 30 dní od uznania reklamácie. Toto obdobie sa môže zmeniť po predchádzajúcej dohode so zákazníkom. Všetko príslušenstvo (napr. Okenice, rímsy ..), ktoré nebolo dodané s oknom, musí byť z okna odstránené pred príchodom servisného tímu. Zoznam výrobkov, na ktoré sa vzťahuje záruka, je uvedený na faktúre.
Vonkajšie poškodenie sklenených tabúľ a profilov musí byť nahlásené do 14 dní od zakúpenia.
Záruka
cdn_helper

Indoortech s.r.o. Všeobecné zmluvné podmienky Zásady ochrany osobných údajov 851 07, Bratislava – Petrzalka Betliarska 3769/12
Daňové identifikačné číslo: SK2121094591
Registračné číslo firmy: 52 613 917
laszlo.adam@indoor-tech.com
+36 70 394 1583
kedro.patrik@indoor-tech.com
+421 908 919 031
Kancelária | Predaj
iroda@indoor-tech.com
Dostupnosť Produkty Viac ako kvalita Katalógy Hliníkové systémy Plastové systémy Vchodové dvere Inteligentná domáca Interiérové ​​dvere Tieniaca technológia
cdn_helper